O mnie

Usługi lektorskie na miarę małych i wielkich produkcji!

Usługi lektorskie na najwyższym poziomie. o ich właściwy wybór gwarantuje profesjonalną narrację filmu reklamowego. Twoja decyzja o wyborze lektora może rzutować na popularności produkcji, dlatego zachęcam do przesłuchania demo. A jeśli to nie wystarczy, nie wahaj się poprosić o nagranie próbne części Twojego skryptu! (mam nadzieję, że moja oferta obroni się sama za pośrednictwem mojego głosu.)

Wieloletnie doświadczenie w pracy lektora sprawia, że wyspecjalizowałem się nagraniach głosu do reklam, prezentacji, e-learningów, zapowiedzi telefonicznych, filmów czy dubbingu. Moja przewaga konkurencyjna to bez wątpienia posiadanie własnego studia nagrań, wyposażonego w profesjonalny sprzęt do rejestracji dźwięków. Dzięki temu jestem w stanie realizować nagrania z dnia na dzień, a nawet w kilka godzin. Krótkie deadline’y to dla mnie codzienność i nie rzutują one nigdy na jakości nagrania.

Mój głos lektorski jest często wykorzystywany przez znane marki z różnych branż, agencje reklamowe, firmy czy też Klientów indywidualnych.  Nie musisz kupować nagrań w ciemno, chętnie biorę udział w castingach czy wysyłam darmowe próbki skryptów dla moich Klientów. Głos lektorski powinien brzmieć przekonywająco. Sprawdź sam czy sprawdzę się w Twojej produkcji.

Zachęcam do przesłuchania demo moich nagrań oraz do wysyłania zapytań poprzez formularz kontaktowy. Napisz do mnie – rozpocznijmy współpracę, która przemówi do Twojej grupy docelowej.


Moje nagrania